Запрошення від юридичних осіб іноземцям


Для спрощення процедури оформлення візи для в'їзду на територію України можливо оформити запрошення в Україну для нерезидентів. Таке запрошення є підставою для звернення іноземцем чи особою без громадянства до дипломатичного представництва чи консульської установи України для оформлення короткострокової візи (віза на строк, що не перевищує 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду на територію України). 

Запрошення для іноземців можна оформити як від імені юридичної особи (підприємства, установи та організації, представництва (філії) іноземних підприємств, представництва міжнародних організацій в Україні), так і від імені фізичної особи, у тому числі від іноземних осіб та осіб без громадянства, які постійно проживають чи тимчасово перебувають на території України у зв'язку з навчанням, стажуванням, роботою або на інших законних підставах.

Фахівці нашого Центру кваліфіковано підготують ввесь пакет документів для отримання запрошення від юридичних осіб іноземцям та посприяють в пришвидшені процесу. Професійність та оперативність гарантуємо!

© 2017 Український дозвільний центр

Юридичні та консультативні послуги у різних сферах суспільних відносин
Зворотній зв'язок
Підписатись