Ліцензування


Якщо Ви відкриваєте новий бізнес, то не погано б дізнатися, чи необхідна ліцензія Вашій фірмі, або Вам, як підприємцю, які ліцензії необхідно придбати, які документи потрібні для отримання ліцензії, куди треба звернутися? Відповіді на ці та інші питання, що стосуються ліцензування, Ви завжди можете отримати в нашому Центрі.

Співпрацюючи з нами, отримання ліцензій або інших дозвільних документів перетворитися для Вас в легкий процес, так як наш Центр має тривалий досвід спілкування і тісні зв'язки в держустановах різних рівнів.

Ми допоможемо зібрати і підготувати пакет необхідних документів для будь-якого виду ліцензій, які будуть оформлені правильно у відповідності з діючими вимогами.

Ми надаємо послуги за демократичними цінами, при цьому вартість ліцензії або дозвільного документа варіюється - все залежить від того, якого роду ліцензія потрібна Вашій організації і скільки знадобитися часу на її отримання.

У нашому Центрі Ви можете замовити будівельні, охоронні, пожежні, фармацевтичні та медичні ліцензії, ліцензії на право займатися реалізацією алкогольної продукції, а також отримати сертифікати відповідності.

Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені в 100% гарантії позитивного рішення!

© 2017 Український дозвільний центр

Юридичні та консультативні послуги у різних сферах суспільних відносин
Зворотній зв'язок
Підписатись