Для нерезидентів


Спеціалісти нашого Центру професійно допоможуть Вам отримати ідентифікаційний номер, оформити дозвіл на працевлаштування та продовжити термін дії чинних дозволів, супроводжуватимуть процес отримання посвідки на постійне та тимчасове проживання, а також отримання громадянства України.

Ми впевнені в якості кожного підготовленого документу, тому результат не змусить Вас довго чекати! З нашою допомогою Ви позбавите себе від необхідності оформлення документів українською мовою, тривалого бюрократичного процесу в державних органах і здійснення помилок, які можуть призвести до негативного результату. Гарантуємо своєчасність і результативність виконання будь-якої роботи із нерезидентами!

Для вашої зручності і за необхідності ми проведемо всі потрібні дії щодо здійснення перекладу, нотаріального засвідчення та апостилізації необхідних для отримання документів.

Багаторічний професійний досвід надання юридичної інформаційно-консультаційної підтримки нерезидентам в Україні є запорукою високої якості наших послуг.

© 2017 Український дозвільний центр

Юридичні та консультативні послуги у різних сферах суспільних відносин
Зворотній зв'язок
Підписатись