Легалізація офіційних документів


Консульська легалізація  офіційних  документів - це процедура підтвердження  дійсності  оригіналів  офіційних   документів або засвідчення  справжності  підписів  посадових осіб,  уповноважених засвідчувати підписи на документах,  а також  дійсності  відбитків штампів, печаток, якими скріплено документ.

Легалізації не підлягають:

  • Документи і акти, які суперечать законодавству України або можуть за своїм змістом завдати шкоди інтересам України, або містять відомості, що пророчать честь і гідність громадян;
  • Документи, видані органами та посадовими особами з перевищення повноважень;
  • Оригінали, копії та фотокопії паспортів, військових квитків, трудових книжок, документів, що мають характер листування, дозволів на носіння зброї,  свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів (технічних паспортів), посвідчення водія, посвідчення особи, нормативно-правові акти та роз’яснення щодо їх застосування.

Звертаючись до нашого Центру, Ви гарантовано отримаєте максимально швидку легалізацію в міністерствах і посольствах України.

Деякі документи необхідно легалізувати не тільки в Міністерстві закордонних справ, а ще й Міністерстві юстиції України, тому терміни легалізації можуть змінюватися.

Послуга Ціна Термін
Легалізація в Міністерстві Юстиції України 200 грн 5 днів
Легалізація в Міністерстві Юстиції України (терміново) От 500 грн 1 день
Легалізація в Міністерстві закордонних справ України 200 грн 6 днів
Легалізація в Міністерстві закордонних справ України (терміново) Від 500 грн 2 дні
Легалізація в консульстві відповідної країни Від 200 грн Від 2 днів

  

Другим способом оформлення документів для їх використання за кордоном є проставлення апостиля, запровадженого Гаазькою Конвенцією.

Апостиль – це спеціальний штамп, який проставляється на офіційних документах, що засвідчує справжність підпису особи під документом і автентичність відбитку печатки або штампа, яким скріплено відповідний документ.

Згідно з положенням Конвенції документ, на якому проставлено апостиль , не потребує оформлення чи засвідчення і може бути використаний в будь-якій іншій державі-учасниці Конвенції.

Кваліфіковані фахівці наш Центр з легкістю допоможуть проставити апостиль на свідоцтво про народження, апостиль на свідоцтво про шлюб, диплом або будь-які інші документи.

 

Послуга Ціна Термін
Проставлення штампа апостиль у Міністерстві юстиції України Від 300 грн Від 2 дн
Проставлення штампа апостиль в Міністерстві закордонних справ України Від 300 грн Від 2 дн
Проставлення штампа апостиль у Міністерстві освіти України Від 300 грн 20 дн
Проставлення штампа апостиль у Міністерстві освіти України (терміново)* 1000 грн 2 дні

 

 

* вартість послуги може змінюватись в залежності від терміну виконання.

© 2017 Український дозвільний центр

Юридичні та консультативні послуги у різних сферах суспільних відносин
Зворотній зв'язок
Підписатись